Ludvig Richarde oljemålning

Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Segelfartyg, signerad L Richarde, olja på duk, ca 82x115 cm

Krackeleringar

508389

2017-12-14