Pall/bord 1 par
Closed
2017-12-13
508414
| Sold for | 11 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
PALL/BORD, 1 par, i form av ananas, bronserat lergods, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Absolut Atelier. The Absolut Company
Ringaslitage