Pall/bord 1 par

Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par
Pall/bord 1 par

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALL/BORD, 1 par, i form av ananas, bronserat lergods, höjd ca 45 cm

PROVENIENS: Absolut Atelier. The Absolut Company

Ringaslitage

508414

2017-12-13