Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
CLARENCE BLUM (1897-1984): Stående kvinna, brons, signerad C Blum samt gjutarmärkt O Elmqvist fud, höjd exkl sockel ca 55 cm, sockelns höjd 123 cm
Sockel med nagg
508420
2017-12-13