Clarence Blum

Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum
Clarence Blum

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

CLARENCE BLUM (1897-1984): Stående kvinna, brons, signerad C Blum samt gjutarmärkt O Elmqvist fud, höjd exkl sockel ca 55 cm, sockelns höjd 123 cm

Sockel med nagg

508420

2017-12-13