Fat Höganäs

Fat Höganäs
Fat Höganäs
Fat Höganäs
Fat Höganäs
Fat Höganäs
Fat Höganäs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HÖGANÄS, fat, keramik, 1950-tal, i form av fisk, grön glasyr, modellnr 106, märkt med stämpel "AJ Höganäs", längd ca 43 cm, höjd 6 cm

Nagg

508427

2017-12-18