Botvid Kihlman "Sommarnatt"

Botvid Kihlman
Botvid Kihlman
Botvid Kihlman
Botvid Kihlman

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOTVID KIHLMAN (född 1930): "Sommarnatt", olja på duk, a tergo signerad och daterad 1994, ca 83 x 89 cm

508437

2017-12-18