Thomas Holm "Vägskäl" I-II

Thomas Holm
Thomas Holm
Thomas Holm
Thomas Holm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMAS HOLM (född 1957): "Vägskäl" I-II, diptyk, olja på duk, 2 st, a tergo signerade och daterade Thomas Holm -99, oramade, 81 x 100 cm

508441

2017-12-18