Golvlampa
2017-12-13
508443
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, olika begagnade och nya delar sammansatta av Sean Clarkson, metall, glas och textilskärm, ny el, höjd inkl skärm ca 168 cm
PROVENIENS: Absolut Atelier, The Absolut Company