Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLOTTE GYLLENHAMMAR, Nachsagen 2004, signerad och numrerad 23/30 på baksidan.
30 x 19 cm.
508446
2017-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här