Matsalsbord "Napoli" design David Rosén
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAVID ROSÉN, matsalsbord, "Napoli", Nordiska kompaniet, fanerat med mahogny, mässingsskodda ben, höjd 74 cm, 146x80, 2 iläggsskivor vardera 45 cm, total längd inkl iläggsskivor 236 cm
Repor och fläckar på bordsskivan
508447
2017-12-18