Matsalsbord "Napoli" design David Rosén

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAVID ROSÉN, matsalsbord, "Napoli", Nordiska kompaniet, fanerat med mahogny, mässingsskodda ben, höjd 74 cm, 146x80, 2 iläggsskivor vardera 45 cm, total längd inkl iläggsskivor 236 cm

Repor och fläckar på bordsskivan

508447

2017-12-18