Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987), Älgtecken, signerad "Viksten 78F", olja på duk, ca 27 x 33 cm
508478
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här