Yoko Ono offset

Yoko Ono offset
Yoko Ono offset
Yoko Ono offset
Yoko Ono offset

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YOKO ONO (Japan, född 1933): "We´re All Water", signerad, 2005, offset på papper, 40X29,5 cm.
PROVENIENS
Gallery 360*, Tokyo

508502

2017-12-16