Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALEX STODDARD (USA, född 1993): Utan titel, signerade och numrerade, vardera ca 50x50 cm
(4)
PROVENIENS
Gallery Fahey/Klein, Los Angeles
508506
2017-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här