Alex Stoddard, fyra fotografier
Vollendet
2017-12-16
508506
| Höchstes Gebot | 6 200 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
ALEX STODDARD (USA, född 1993): Utan titel, signerade och numrerade, vardera ca 50x50 cm
(4)
PROVENIENS
Gallery Fahey/Klein, Los Angeles