C. Göran Karlsson väggskulptur Konkret konst

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition i form av väggskulptur, signerad och daterad CGK -87, bemålat trä, ca 111x64x25 cm

Skador

508512

2017-12-16