Insjömotiv med stuga oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Insjömotiv med stuga, signerad NA Lindqvist, olja på duk, ca 40x70 cm

Krackeleringar

508523

2017-12-14