Salongsbord NK

Salongsbord NK
Salongsbord NK
Salongsbord NK
Salongsbord NK
Salongsbord NK
Salongsbord NK
Salongsbord NK
Salongsbord NK

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet (otydlig numrering), höjd ca 68, diameter 60 cm

Smärre ytskador

508533

2017-12-14