Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SEKTRETÄR, 1900-talets början, sengustaviansk stil, vitmålad, dekor med lagerkrans, invändigt med lådor, höjd 108, 105,5x45,5 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bemålning, bruksslitage, sprickor
508534
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner