Steiff jultpmte samt nalle
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEIFF, 2 st, ca 1950/60-tal, jultomte med luva, etikettmärkning Steiff Original 731, respektive ca 1930-tal, nalle, höjd ca 35-37 cm
Nalle med lagningar/senare ben samt fotsulor, saknar märkning
508540
2017-12-14