Steiff jultpmte samt nalle

Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle
Steiff jultpmte samt nalle

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF, 2 st, ca 1950/60-tal, jultomte med luva, etikettmärkning Steiff Original 731, respektive ca 1930-tal, nalle, höjd ca 35-37 cm

Nalle med lagningar/senare ben samt fotsulor, saknar märkning

508540

2017-12-14