Svanftöljer 1800-talets andra hälft
2017-12-14
508544
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANFÅTÖLJER, 1 par, 1800-tales andra hälft, fanérade i valnöt, svarvade främre ben, hjultrissor, sitthöjd 40 cm
Omarbetade, smärre skador, klädsel med enstaka skador