Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIN, allmoge, 1700-tal, skuren dekor, järnbeslag, stående på ställning, ca höjd 63, 40x44 cm
Zustandsbeschreibung
Senare ställning, slitage, nyckel medföljer
508570
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner