Skrin skuren dekor allmoge

Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge
Skrin skuren dekor allmoge

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIN, allmoge, 1700-tal, skuren dekor, järnbeslag, stående på ställning, ca höjd 63, 40x44 cm

Zustandsbeschreibung

Senare ställning, slitage, nyckel medföljer

508570

2017-12-14