Yo Johan Charles Johansson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

YO JOHAN CHARLES JOHANSSON (1897-1963) motiv med pansarkryssare, signerad, olja på duk, ca 82 x 118 cm

Två lagningar

508574

2017-12-14