Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Konkret komposition, signerad a tergo Lynge Ahlberg/MA, olja på duk, 40x40 cm

508610

2017-12-14