Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, jugend, magognyfanér, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, sitthöjd 42, soffans längd 156 cm
Slitage, stötmärken, fläckar, mindre skador
508622
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här