Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, huggen stenskiva, beslag i mässing, fanerad med olikaträslag, höjd ca 83, 85x46 cm
Slitage, skiva med nagg, nyckel saknas, smärre fanerbortfall, maskstugen
508624
2017-12-15