Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nocturne a Vence´´, signerad Marc Chagall, 13/40, färglitografi, ca 32,5x24,5 cm
Mourlot 400
Något gulnat blad, ej examinerad ur ram
508630
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här