Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nocturne a Vence´´, signerad Marc Chagall, 13/40, färglitografi, ca 32,5x24,5 cm

Mourlot 400

Något gulnat blad, ej examinerad ur ram

508630

2017-12-15