Josef Ekberg

Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, urna med lock, monogramsignerad Gustavsberg 1927, rosa lysterglasyr med dekor i guld, höjd 40 cm

Krackeleringar

508632

2017-12-15