Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUKA., keramik, Kina, troligtvis Tang, brunglaserat lergods, höjd ca 27 cm
borrat hål i botten, mindre nagg, smärre slitage
508637
2017-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här