Kruka

Kruka
Kruka
Kruka
Kruka
Kruka
Kruka
Kruka
Kruka
Kruka
Kruka

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUKA., keramik, Kina, troligtvis Tang, brunglaserat lergods, höjd ca 27 cm

borrat hål i botten, mindre nagg, smärre slitage

508637

2017-12-17