Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, Empire, urtavlan märkt E Apelqvist, höjd 220 cm, pendel lod, vev finns

slitage, mindre skador

508640

2017-12-17