Barbro Nilsson, "Vingåkra", draperi

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Vingåkra", draperi, gobelängteknik, formgivet på 1940-talet, 225 x 137 cm, slitage, fläckar

Fläckar, slitage

508647

2017-12-16