Rökelsekar Kina
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, samtida, rund form, dekor av pion, prunus krysantemum samt insekter och fåglar i underglasyrblått, botten med Guangxus sex karaktärers märke, diameter ca 28 cm
Slitage, krackelering
508677
2017-12-15