Henri Matisse originallitografi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954): "Visage", i trycket signerad H Matisse 51, 157/200, originallitografi, publicerad av Galerie Maeght, Paris, 1952, 39x29 cm, oramad

508684

2017-12-15