Fickur 18 k guld

Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld
Fickur 18 k guld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORTÉBERT, fickur, 18 k guld, 1930/40-tal, plexiglas, subsekund, boettnr.1679670, cal. 624, diameter 44 mm, vikt ca 42,9 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor och kantspricka, boett med smärre bucklor

508685

2017-12-16