Väggrelief gips efter Sergel

Väggrelief gips efter Sergel
Väggrelief gips efter Sergel
Väggrelief gips efter Sergel
Väggrelief gips efter Sergel

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

VÄGGRELIEF, medaljong, gips, efter Sergel, föreställande kvinnoporträtt, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, nagg.

508692

2017-12-15