Borste spegel ask och dosa

Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa
Borste spegel ask och dosa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORSTE, SPEGEL, ASK med lock, DOSA med lock, isolit och silverdekor, Perstorps 1950- och 1960-tal, spegelns diameter ca 16 cm

Slitage, spegel med smärre nagg på glas

508728

2017-12-15