Fruktfat och brickor

Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor
Fruktfat och brickor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRUKTFAT, 8 st., BRICKOR, 2 st., isolit, mestadels med silverdekor, Perstorp, 1950- och 1960-tal, diamater 14,5-26 cm

Smärre slitage och repor

508733

2017-12-15