Sekretär sengustavianskt provinsarbete
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, sengustavianskt provinsarbete, fanerad i björk, inredd med skrivskiva och smålådor, låda i sargen, höjd 101, 76x41,5 cm, nyckel saknas
Nyckel saknas, renoverad, senare lås, bruksslitage
508734
2017-12-15