Sekretär sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, sengustavianskt provinsarbete, fanerad i björk, inredd med skrivskiva och smålådor, låda i sargen, höjd 101, 76x41,5 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, renoverad, senare lås, bruksslitage

508734

2017-12-15