Diverse silverföremål

Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, MUGGAR, SKEDAR, CIGARETTETUI, SOCKERSTÅNG, SIGILLSTAMPAR, silver, 18/1900-tal, högsta höjd ca 8,5 cm, total vikt ca 910 g

Gravyrer, bucklor

508737

2017-12-15