Skål på fot

Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL PÅ FOT, omkring år 1900, marmor, dekor i relief, höjd ca 26 cm

skador, slitage, lagningar

508738

2017-12-17