Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL PÅ FOT, omkring år 1900, marmor, dekor i relief, höjd ca 26 cm
skador, slitage, lagningar
508738
2017-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här