Bägare kannar och skrin i silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, KANNA, SKRIN, silver, bägaren stämplad Ryssland 1858, kannan London 1911, skrin med svenska importstämplar, bägarnes höjd ca 7 cm, total vikt ca 535 g

Slitage, skrin med gravyr

508742

2017-12-15