Hängskåp 1700-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGSKÅP, för hörn, 1700-tal, brunmålat, grönmålade dörrspeglar med polykrom dekor av blommor, daterat och märkt ANo MJS 1778, höjd ca 81, 69x43 cm
Lås saknas, smärre ytskador, dörren med mindre skada
508757
2017-12-17