Hängskåp 1700-tal

Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, 1700-tal, brunmålat, grönmålade dörrspeglar med polykrom dekor av blommor, daterat och märkt ANo MJS 1778, höjd ca 81, 69x43 cm

Lås saknas, smärre ytskador, dörren med mindre skada

508757

2017-12-17