Ljuslampetter förgyllda

Ljuslampetter förgyllda
Ljuslampetter förgyllda
Ljuslampetter förgyllda
Ljuslampetter förgyllda
Ljuslampetter förgyllda
Ljuslampetter förgyllda

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, för 1 ljus vardera, skulpterat krön, förgyllda, ca 35x18 cm

Ett krön med mindre skada

508762

2017-12-15