Pelarbord
2017-12-15
508785
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PELARBORD, 1800-talets andra hälft, svartbemålat med kinesiserande dekor, diameter ca 65, höjd 81 cm
Slitage, skiva med färgbortfall och fläckar