Statyett armskydd västafrika Etnospecial
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STATYETT, patinerad brons, 1900-tal, Nigeria, Benin, ARMSKYDD, kopparlegering, geometrisk dekor, höjd/längd ca 24-24,5 cm
Statyett med skador/tillverknigndefekter, armskydd med skador/lagning
508787
2017-12-15