Statyett armskydd västafrika Etnospecial

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATYETT, patinerad brons, 1900-tal, Nigeria, Benin, ARMSKYDD, kopparlegering, geometrisk dekor, höjd/längd ca 24-24,5 cm

Statyett med skador/tillverknigndefekter, armskydd med skador/lagning

508787

2017-12-15