Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIC RUNDELIUS, väggpendyl, verksam i Stockholm ca 1793-1815, förgyllt och bronserat fodral med skuren dekor, 90x54 cm
Pendel finns, nyckel saknas, ytskador och lagningar
508804
2017-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här