Väggpendyl Eric Rundelius

Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius
Väggpendyl Eric Rundelius

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIC RUNDELIUS, väggpendyl, verksam i Stockholm ca 1793-1815, förgyllt och bronserat fodral med skuren dekor, 90x54 cm

Pendel finns, nyckel saknas, ytskador och lagningar

508804

2017-12-15