Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARMRING, silver, vikingatid (700-800-tal), låset medeltid, innerdiameter 9 cm
Lagningar, slitage
508807
2017-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här