Armrind silver Vikingatid

Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid
Armrind silver Vikingatid

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMRING, silver, vikingatid (700-800-tal), låset medeltid, innerdiameter 9 cm

Lagningar, slitage

508807

2017-12-22