Victoria ishink art deco samt Olri champagnekylare
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, ISHINK, nysilver, Ishink, Victoria, Danmark, 1930-tal, art deco, champagnekylare, 1900-talets andra hälft, märkt Battuto a Mano Olri silver plated, hamrad dekor, höjd 13 resp 18,5, längd, diameter 12 resp 27 cm, tång i nysilver medföljer
Bruksslitage
508830
2017-12-15