Victoria ishink art deco samt Olri champagnekylare

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, ISHINK, nysilver, Ishink, Victoria, Danmark, 1930-tal, art deco, champagnekylare, 1900-talets andra hälft, märkt Battuto a Mano Olri silver plated, hamrad dekor, höjd 13 resp 18,5, längd, diameter 12 resp 27 cm, tång i nysilver medföljer

Bruksslitage

508830

2017-12-15