Figurin Meissen
Closed
2017-12-15
508866
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
MEISSEN, Amor samlar hjärtan, figurin, 1900-tal, porslin, polykromt bemålad, märkt Meissen i underglasyrblått, höjd ca 12 cm
Obetydliga nagg