Sekretär sengustaviansk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets början, sengustaviansk, på ben, mässingsbeslag, fanerat i mahogny, med intarsia, inredd med lådor och fack, höjd 106, 89x45 cm, 2 nycklar finns
Nyckel finns att hämta i utlämningen, sprickor och fanerskador
508874
2018-01-04