Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets början, sengustaviansk, på ben, mässingsbeslag, fanerat i mahogny, med intarsia, inredd med lådor och fack, höjd 106, 89x45 cm, 2 nycklar finns

Nyckel finns att hämta i utlämningen, sprickor och fanerskador

508874

2018-01-04